Новини

У Росії вирішили продовжити стимулювання попиту на автомобілі

Уряд РФ направить додатково 10 млрд рублів на підтримку пільгових покупок автомобілів, про це заявили в Міністерстві промисловості і торгівлі РФ, повідомляє Укравтопром.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У російському уряді підкреслюють, що програми пільгового автокредитування і пільгового автолізингу носять адресний характер і спрямовані на стимулювання продажів автомобілів місцевого виробництва.

На цей рік було виділено 10,4 млрд рублів під програми, які вже стимулювали реалізацію більше 63 тис. автомобілів в найпопулярніших цінових сегментах. За словами керівника Мінпромторгу Дениса Мантурова, в січні держпідтримка дала можливість підприємствам автопрому реалізувати складські залишки минулого року, в лютому був запущений пільговий лізинг, а з березня додали програми «Сімейний автомобіль» і «Перший автомобіль». Минулого тижня виділені кошти були повністю освоєні.

Також Міністр повідомив, що з 1 липня, завдяки додатковому держфінансуванню, буде відновлено роботу програм стимулювання попиту. За його словами, уряд розраховує за рахунок пільгових умов збільшити реалізацію понад 75 тисяч автомобілів.Back to top button