Світові автопрем'єри

У Пекіні представили новий Chery Tiggo 8 Plus

Всякий раз доводиться дивуватися тому, наскільки швидко працює китайський автопром. Здавалося б, не встиг на ринок вийти перший Tiggo 8, як в минулому році наспів помітно оновитися. А через рік компанія викотила вже третій за рахунком автомобіль. Прем’єру – напрочуд тиху – провели на Пекінському автосалоні. Більш того, не відкладаючи в довгий ящик, на машину оголосили попередні ціни і почали приймати замовлення.

Новий Chery Tiggo 8 Plus став довшим на 22 мм (4722) і вище на 40 мм (1745). Ширина і колісна база залишилися колишніми – 1860 і 2710 мм відповідно. Зовні автомобіль схожий на Tiggo 7 Pro, в салоні – на молодший Exeed LX.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Головні особливості новинки з числа опцій вже натякали на те, що ціна машини виросте. Це і розумне головне світло, здатне підсвічувати дорогу в поворотах. І з’єднані між собою два великих планшета по 12,3 дюйма кожен на центральній панелі. Авіаційні підголовники, що знижують напругу м’язів шиї в ході тривалих поїздок. Преміальна аудіосистема від Sony з вісьмома динаміками. Адаптивний круїз-контроль. Зсувний панорамний люк довжиною 1,17 м. А тепер, як з’ясувалося, ще й 48-вольтний стартер-генератор в поєднанні з турбомотором 1.5 і варіатором.

Втім, в лінійці буде і вже знайомий двигун 1.6T на 197 к.с. і 290 Нм. Правда, в парі з 7-діапазонним «роботом» з двома зчепленнями. Ціни на такий Chery Tiggo 8 Plus і оголосили на автосалоні – від 131,9 до 149,9 тисячі юанів. Для порівняння: поточна версія «вісімки» коштує від 88,8 до 159,9 тисячі юанів.

Back to top button