НовиниСвіт

У Німеччині зростає попит на автомобілі з пробігом

У Німеччині на тлі кризи, що пов’язана з COVID-19 активізувалася передача прав власності на автомобілі віком від одного року до шести років, в той час як ринок уживаних до року автомобілів різко скоротився. Кількість угод з автомобілями старше шести років також знизилася, хоча і не так різко, повідомляє Укравтопром з посиланням на Dataforce.

Таку ситуацію німецькі аналітики ринку пов’язують з тим, що через економічну невизначеність покупцям автомобілів доводиться затягувати паски, а пандемія підтримує попит на старі автомобілі, частково за рахунок ринку нових машин.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Дані по ринку бувших в експлуатації авто ФРН демонструють значне зростання після пом’якшення карантинних обмежень. Спад з початку року в порівнянні з 2019 роком становить всього 4,2%, набагато помірний, ніж для нових реєстрацій (-25,5%).

Зростаючий дефіцит пропозиції «свіжих» автомобілів з пробігом (вперше зареєстрованих менше 12 місяців тому) експерти пов’язують з тим, що дилерські центри та виробники скоротили самореєстрацію через зупинку виробництв, закриття дилерських центрів, а також падіння ринку короткострокової оренди автомобілів.

Зниження активності в частині передачі прав власності на автомобілі віком понад шість років в Dataforce пов’язують, перш за все, з організаційними труднощами в реєстраційних офісах. Однак значне 9,8% -ве зростання угод з автомобілями цієї категорії у вересні цілком може бути початком запізнілого відновлення, впевнені у компанії.

Очікується, що в найближчі місяці німецький ринок уживаних автомобілів має повернутися в свій нормальний стан, а вже у 2021 році зможе продемонструвати зростання.

Source
Dataforce

Back to top button