Новини

У Німеччині оштрафували Tesla на $ 14 мільйонів

Компанію Tesla зобов’язали виплатити штраф у розмірі 14 мільйонів доларів в Німеччині за передбачуване недотримання закону, що зобов’язує автовиробників, що продають електромобілі, забирати батареї для екологічно безпечної утилізації.

Tesla повідомила про штраф, накладений Федеральним агентством з навколишнього середовища Німеччини, при подачі документів до Комісії з цінних паперів і бірж США.

У документації автовиробник заявив, що продовжує забирати акумуляторні батареї відповідно до вимог правил утилізації транспортних засобів, і штраф в першу чергу пов’язаний з адміністративними вимогами.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Ми подали заперечення, і не очікується, що ця ситуація зробить істотний несприятливий вплив на наші продажі», – йдеться в заяві американської компанії.

У Німеччині оштрафували Tesla на $ 14 мільйонів

Нагадаємо, що в даний час Tesla будує свій перший завод в Європі недалеко від Берліна. Виробництво планується почати до липня 2021 року.

Як повідомили в минулому місяці німецькі ЗМІ, топ-менеджер марки, який курирував будівництво заводу, Еван Хорецкі покинув свій пост після того, як Tesla була змушена призупинити будівництво через неоплачених рахунків за воду.


Back to top button