Читацький зал

У Нідерландах знайшли «цвинтар» занедбаних Range Rover

У Нідерландах виявили напівзруйнований гараж, за дверима якого зберігається колекція позашляховиків Range Rover, а також кілька автомобілів інших марок. Судячи з представлених знімків, майже всі машини знаходяться в жалюгідному стані і навряд чи повернуться на дороги.

Занедбані Range Rover виявили в старому гаражі, який більше схожий на цегельний сарай зі зруйнованими стінами. Всередині і поруч з будівлею знаходяться більше десятка британських позашляховиків, стан яких залишає бажати кращого. Автомобілі покриті брудом і іржею, а у багатьох машин спущені шини.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Більшість забутих Range Rover відносяться до моделей першого і другого поколінь. Крім класичних модифікацій на фотографіях можна побачити позашляховики з відкритим кузовом і м’яким верхом. Подібні версії автомобілів створювали за індивідуальними замовленнями. Крім того, серед покинутих машин присутні два класичних Mercedes-Benz в кузовах R107 і R123, які також бачили кращі дні.

Кому належить автомобільний «цвинтар» і чому моделі знаходяться в такому вигляді, невідомо. Судячи зі стану колекції, виявлені Range Rover і Mercedes-Benz навряд чи повернутися на дороги.

Back to top button