Календар автошоу

У Москві відбудеться Motorsport Expo 2021

У період з 2 по 4 квітня в Москві пройде 4-та виставка гоночної індустрії і моторних видів спорту Motorsport Expo 2021.

Виставка Motorsport Expo з року в рік об’єднує представників гоночного спільноти, відкриваючи всім бажаючим світ швидких гонщиків і потужної техніки. Учасниками Motorsport Expo традиційно стають основні гравці індустрії: компанії-виробники гоночної техніки, захисної екіпіровки і комплектуючих, відомі гоночні команди і їх бойові машини, а також легендарні спортсмени і діючі зірки.

Гонки не мають обмежень, тому на виставці можна буде побачити техніку будь-яких видів: гоночні боліди, найшвидші мотоцикли, ралі-кари, водна техніка – все те, що здатне розвинути позамежну швидкість.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У Москві відбудеться Motorsport Expo 2021

На заході буде насичена програма, яка включає в себе все найкраще: від стендів топових компаній до видовищних виступів професіоналів. Motorsport Expo – це гонки дронів і радіокерованих моделей, ретро-техніка, унікальні експонати і спортивні змагання прямо в діловому центрі Москви.

У цьому сезоні програма буде набагато ширше, а на стендах компаній пройдуть розіграші та інтерактиви для відвідувачів. На сцені виставки також виступлять відомі спортсмени та представники команд, які розкажуть все про виворіт гоночного світу і поділяться своїм досвідом з гостями.

У Москві відбудеться Motorsport Expo 2021

Motorsport Expo 2021 пройде на одному майданчику з виставкою «Мотовесна». Це головна подія в світі техніки для активного відпочинку. Гості побачать нові моделі мотоциклів, квадроциклів, снігоходів, кращу екіпіровку і побачать виступи майстрів мотоджімхани і стантрайдингу.

У Москві відбудеться Motorsport Expo 2021

З 22 січня 2021 року указом мера Москви відновлено виставкова діяльність і дозволено присутність гостей. Виставка «Motorsport Expo 2021» пройде в ЦВК «Експоцентр», за адресою Краснопресненська наб., 14, павільйон № 2, зал 3.

Back to top button