Світ

У місті Алмати компанія Hyundai почала випускати свої автомобілі

Компанія Hyundai побудувала в Казахстані новий завод. Місцеві видання написали про участь в його відкритті прем’єр-міністра Казахстану Аскара Маміна, міністра торгівлі, промисловості та енергетики Кореї Сон Юн Мо, президента компанії Hyundai Motor Company Лі Вон Хі та інших.

Загальна територія місцевості з завершеним будівництвом становить 34 тисячі кв м. Hyundai Trans Kazakhstan, будучи дочірньою компанією «Астана Моторс», побудована з використанням сучасних технологій світової автоіндустрії, оснащена передовим обладнанням з Південної Кореї. На першому етапі потужність виробництва – 30 тисяч автомашин, на другому етапі досягне 45 тисяч штук. 50% від загальної кількості випущених «Астана Моторс» автомобілів буде продаватися на ринках Казахстану, інші 50% експортуватися в країни СНД. На даному етапі компанія експортує автомашини Hyundai в Узбекистан.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Загальний обсяг інвестицій перевищує 28 млрд тенге, з яких 30% – власні кошти компанії «Астана Моторс», а 70% це кредити, профінансовані ВАТ Казахстанський банк розвитку та Фонду розвитку промисловості. Проект реалізовано за підтримки Міністерства розвитку промисловості та інфраструктури, а також акиміата міста Алмати.


Back to top button