НовиниСвіт

У Китаї зростає продаж «екологічно чистих» автомобілів

Продажі нових автомобілів на джерелах чистої енергії в Китаї підскочили на 18% у листопаді порівняно з жовтнем навіть на тлі скорочення загального продажу автомобілів.

Постачання «чистих» автомобілів, які включають електромобілі і гібриди, що підключаються, підскочили на 121% порівняно з попереднім роком, до 378 тис. одиниць, повідомила Китайська асоціація легкових автомобілів. У жовтні показник становив 321 тис. одиниць, що менше, ніж у вересні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За 11 місяців 2021 року роздрібні продажі «чистих» автомобілів у Китаї досягли 2,81 млн одиниць, тобто за підсумками року показник може досягти прогнозних 3 млн. одиниць.

«Обсяг продажів електромобілів був дуже значним, – зазначає Цуй Дуншу, генсек асоціації. – Проникнення електромобілів на ринок більше залежить не від державних субсидій, а від ринкового попиту».

Загальний обсяг постачання Tesla в Китаї скоротився на 2,8% порівняно з попереднім місяцем до 52859 одиниць. У тому числі 21127 одиниць пішли на експорт, інші – на внутрішній ринок.

Цуй додав, що “період найгострішого дефіциту напівпровідників закінчився” і фактичні оптові поставки “чистих автомобілів” можуть навіть перевершити 3,3 млн одиниць за підсумками 2021 року.

Source
wek.ru
Back to top button