Світ

У Китаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla

Вона виявилася більше «заправки» в каліфорнійському Файербо

На підземній парковці торгового комплексу Jing’an International Center в Шанхаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla. Одночасно на ній можуть заряджатися 72 автомобіля.

Станція з 72 терміналами Supercharger з’явилася в головному діловому кварталі Шанхая через місяць після відкриття в каліфорнійському Файербо «заправки» на 56 місць. Зараз це найбільша станція Tesla в світі – але не найпотужніша. За даними Engadget, китайці використовують зарядникі Supercharger V2 потужністю до 150 кіловат, тоді як в Каліфорнії встановлено 250-кіловатні V3. Різниця в швидкості у них істотна: статистика говорить, що середній час зарядки на «швидких» терміналах вдвічі менше, ніж на звичайних.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Напередодні Tesla також відзвітувала про продажі за 2020 рік. З січня по грудень компанія випустила 509 737 електромобілів, що на 40 відсотків більше, ніж за 2019 й, і з них доставила клієнтам 499 550 машин. Потужний приріст дав четвертий квартал, а найпопулярнішою моделлю – причому не тільки для Тесла, але і в світі, – стала Model 3. У листопаді 2020 го з шанхайської Гігафабрики 3 компанія поставила більше 20 000 седанів, показавши зростання в 78 відсотків.

В 2021 році Tesla планує розширити географію присутності. Компанія готується вийти на індійський ринок, після чого він офіційно буде присутній в 34 країнах. На батьківщині слонів і Боллівуду американська марка спочатку організовує продажу, а потім оцінить перспективи розгортання виробництва.

Back to top button