Світ

У Китаї назвали найякісніші нові автомобілі. Серед них немає Great Wall

Найякісніші нові китайські автомобілі назвав шанхайський офіс компанії J.D. Power. Рейтинги цієї організації в усьому світі вважаються об’єктивним аналізом надійності і якості машин. Вона проводить подібні дослідження з 1968 року, і за півстоліття набрала достатньо досвіду і авторитету.

Уже 22 роки J.D. Power працює в Піднебесній, де за допомогою опитувань споживачів і дилерів вивчає ситуацію на місцевому ринку. Зокрема, J.D. Power аналізує ставлення клієнтів до придбаним транспортним засобам. А ще виявляє проблеми, що виникли при володінні машиною протягом трьох років і протягом перших 90 днів. Саме такий рейтинг – початкової якості Initial Quality Study 2021 – днями було оприлюднено в Китаї. І його результати цілком можуть здивувати деяких автолюбителів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У люксовому сегменті перше місце зайняли Porsche, в масовому – продукція спільного підприємства GAC Honda. А найякісніші безпосередньо китайські автомобілі – Changan, що випередили Chery і Lynk & Co. Дивно, але в навіть в топ-10 місцевих брендів не увійшов жоден, що належить таким потужним концернам, як Great Wall і FAW. Слідом за лідерами йдуть GAC Trumpchi, три підрозділи Dongfeng, суббренд Chery – Jetour, суббренд того ж Changan – Oshan, Geely і Roewe. Судячи з усього, Haval, Ora та інші марки GWM набрали в дослідженні більше очок, ніж в середньому все місцеві бренди. А в даному випадку, чим більше – тим гірше. Адже рейтинг, по суті, формують скарги власників.

У Китаї назвали найякісніші нові автомобілі. Серед них немає Great Wall

Були також названі окремі моделі, які визнані якісними. Серед компактних SUV, зокрема, мав першість кросовер Geely Emgrand X3, який випередив GAC GS3. Серед середньорозмірних перше місце зайняв Lynk & Co 05. За ним розташувалися Venucia Star і Changan CS75 Plus.

Back to top button