Новини

У Казахстані ввели заборону на держзакупівлю імпортних авто

Державним органам Казахстану на два роки заборонили в рамках державних закупівель купувати легкові автомобілі іноземного виробництва. Відповідну постанову підписано Прем’єр-міністром Республіки Казахстан Аскаром Маміним, повідомляє прес-служба Спілки підприємств автомобільної галузі Казахстану “КазАвтоПром”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Так, відповідно до статті 14 Закону РК “Про державні закупівлі”, а також з метою захисту внутрішнього ринку Республіки Казахстан і розвитку національної економіки, Уряд Республіки Казахстан постановив: “При здійсненні державних закупівель встановити вилучення з національного режиму товарів, що походять з іноземних держав , за винятком товарів, які не виробляються на території Республіки Казахстан. Допустити до участі в державних закупівлях товари, вироблені юридичною особою Республіки Казахстан, що має сертифікат про походження товару форми “CT-KZ””.

До переліку товарів, вилучених з національного режиму, увійшли легкові автомобілі. Документ наказує здійснювати державні закупівлі та оренду тільки у вітчизняних виробників, з обов’язковою вимогою сертифіката форми “СТ- KZ “.

Дана постанова розроблена Міністерством індустрії і інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан.

Джерело: bnews.kz


Back to top button