ДайджестНовини

У Головного сервісного центру МВС новий керівник

На цьому тижні міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський представив нового керівника Головного сервісного центру МВС – Євгена Мойсеєнка.

«Головний сервісний центр МВС – структура, яка має швидко та якісно надавати послуги громадянам. Один із рушіїв до цього – діджиталізація», зазначив міністр та підкреслив, що одне з основних завдань – продовження розпочатого. Другий необхідний після цифровізації аспект – це клієнтоорієнтованість, додав очільник МВС.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами Дениса Монастирського, Євген Мойсеєнко має достатньо досвіду організації цифрових сервісів для громадян.

До отримання посади керівника Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко працював у Міністерстві цифрової трансформації України та обіймав посаду Головного спеціалісту експертної групи аналітичного та експертного забезпечення директорату електронних реєстрів.

«Наше головне завдання – створити кожному українцю доступ до наших послуг без перешкод і черг, у швидкий і зручний спосіб, незалежно від того, є у людини смартфон чи ні. А також ми маємо зробити все можливе, щоб наша робота позитивно впливала на безпеку дорожнього руху. Разом з командою ГСЦ МВС докладемо максимальних зусиль для збільшення довіри та поваги», – сказав вступаючи на посаду Євген Мойсеєнко.

Back to top button