ДайджестНовини

У Головного сервісного центру МВС новий керівник

На цьому тижні міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський представив нового керівника Головного сервісного центру МВС – Євгена Мойсеєнка.

«Головний сервісний центр МВС – структура, яка має швидко та якісно надавати послуги громадянам. Один із рушіїв до цього – діджиталізація», зазначив міністр та підкреслив, що одне з основних завдань – продовження розпочатого. Другий необхідний після цифровізації аспект – це клієнтоорієнтованість, додав очільник МВС.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами Дениса Монастирського, Євген Мойсеєнко має достатньо досвіду організації цифрових сервісів для громадян.

До отримання посади керівника Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко працював у Міністерстві цифрової трансформації України та обіймав посаду Головного спеціалісту експертної групи аналітичного та експертного забезпечення директорату електронних реєстрів.

«Наше головне завдання – створити кожному українцю доступ до наших послуг без перешкод і черг, у швидкий і зручний спосіб, незалежно від того, є у людини смартфон чи ні. А також ми маємо зробити все можливе, щоб наша робота позитивно впливала на безпеку дорожнього руху. Разом з командою ГСЦ МВС докладемо максимальних зусиль для збільшення довіри та поваги», – сказав вступаючи на посаду Євген Мойсеєнко.

Back to top button