ВиробництвоНовини

У «Богдан Моторс» поскаржилися на падіння доходів та заяву про банкрутство

«Богдан моторс»: 2020 рік поставив негативний рекорд у падінні автовиробництва – за заявою кредитора відкрито процедуру банкрутства

Український автовиробник «Богдан Моторс» цього року фактично закрив свій завод у Черкасах, який виготовляв автомобільну техніку для Міністерства оборони України. Зараз у цехах цього підприємства порожньо, а висококваліфіковані працівники підпали під скорочення, повідомляє прес-служба компанії.

Рік, що минає, у «Богдан Моторс» назвали найбільш несприятливими за останні два десятиріччя і сталося це через поєднання системних проблем у галузі, у економіці країни та через загальносвітову кризу спричинену пандемією COVID19.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як результат, доходи компанії впали у рази. Це наочно видно з обсягів сплачених автовиробником податків та інших відрахувань у бюджети всіх рівнів. Якщо у 2019 році загальна сума сплачених податків та зборів «Богдан Моторс» становила понад 384 млн грн., то за 11 місяців цього року цей показник ледве перевищив 120 млн грн.

Поскаржились у компанії і на кредиторів, що відмовляються йти на зустріч позичальникам під час пандемії. Один з кредиторів подав заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство компанії. «23 грудня цього року Господарським судом Дніпропетровської області відкрито провадження у справі про банкрутство АТ «АК «Богдан Моторс»», йдеться у повідомлені.

Back to top button