Світ

У Білорусі починають сертифікацію електромобіля Geely. Названа дата старту продажів

Електричний хетчбек Geely Geometry C повинен надійти в продаж в Білорусі в четвертому кварталі 2021 року. Зараз завод «БелДжі» розпочинає сертифікацію новинки. Про це повідомив директор підприємства Геннадій Свідерський.

– Ми подаємо на сертифікацію три автомобілі. Сподіваюся, що в третьому кварталі закінчимо і в четвертому кварталі наші покупці уже побачать ці автомобілі. Наша мета – вже в цьому році дати можливість покупцям побачити автомобілі в салоні, знати, що на них є сервіс і серійно використовувати переваги електромобіля в повному вигляді, – розповів топ-менеджер в ефірі білоруського каналу CTV

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нагадаємо, прийом замовлень на модель в Білорусі почали ще в кінці травня. При цьому вартість машини вказана не була. Мова йде про суму приблизно 30 тисяч доларів. Тобто, 75,4 тисячі білоруських рублів.

Раніше Геннадій Свідерський поскаржився на ряд проблем, що виникають в процесі експлуатації китайських електромобілів. Судячи з усього, у випадку з Geely Geometry C їх вдалося вирішити.

– Цей хетчбек повністю вироблений в Китаї. Ми на першому етапі тільки адаптували його для білоруського ринку. Тобто зарядна станція без будь-яких перехідників буде підходити для цього автомобіля, вирішені питання мультимедіа. Ті вимоги, які необхідні для успішної експлуатації, – підкреслив він

Що стосується переваг Geely Geometry C, то Геннадій Свідерський назвав дальність пробігу на одній зарядці – 550 км. Крім того, він зазначив м’яку роботу підвіски і швидкий плавний розгін.

У Білорусі починають сертифікацію електромобіля Geely. Названа дата старту продажів

За архітектурою і розмірами автомобіль близький до моделі Geely GS. Довжина кузова становить 4 432 мм, ширина – 1 833 мм, висота – 1 560 мм. У GS габаритні розміри – 4440 x 1833 x 1573 мм при тій же колісній базі в 2 700 мм. Порівнянні показники і у законодавця мод в сегменті бюджетних «електричок» – Nissan Leaf (4490 x 1788 x 1530 мм).

Оснащується Geometry З синхронним двигуном з постійними магнітами. Потужність – навіть дивно висока для компактного автомобіля – 204 к.с. Максимальний крутний момент – 310 Нм. До 100 км/год машина розганяється за 6,9-7 секунд в залежності від модифікації. Версія простіше буде мати літій-іонну батарею ємністю 53 кВт⋅ч, подорожче – 70 кВт⋅ч. Заряду повинно вистачати на 400 і 550 км відповідно.

Back to top button