Світ

Турецькі електромобілі будуть виставлені на виставці у Лас-Вегасі

Електромобілі турецького виробництва будуть представлені на виставці Consumer Electronic Show (CES, Міжнародна виставка споживчої електроніки) у Лас-Вегасі.

Про це повідомили в ініціативній групі “Турецькі автомобілі” (TOGG).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Міжнародна виставка в Лас-Вегасі пройде 5-8 січня 2022 року вже в 55-е. CES – важливий майданчик для технологічного світу», – йдеться у повідомленні TOGG у соцмережах.

Повідомлення підкріплене тегами #YeniLigeYolculuk (Шлях у нову лігу) та #TOGG.

Церемонія закладки фундаменту підприємства з виробництва вітчизняного електромобіля відбулася 18 липня 2020 року за участю президента Реджепа Тайіпа Ердогана.

Будівельні роботи продовжуються прискореними темпами вже 16-й місяць. На будівельному майданчику працюють 1850 робітників та інженерів.

Автозавод планується відкрити до середини 2022 року, а з кінця наступного року розпочнеться серійне виробництво турецьких електромобілів.

На автозаводі планується виробляти загалом п’ять моделей електромобілів.

Прототипи перших вітчизняних автомобілів Туреччини – електрокросовера сегмента SUV C та електромобіля седан були представлені у грудні 2019 року.

На початку листопада 2021 року в Стамбулі пройшли випробування різних систем прототипу електрокросовера TOGG сегмента SUV. Електромобіль із чотирма пасажирами розігнався до 100 км/год за 4,8 секунди.

Back to top button