МоделіСвіт

Турецька компанія TOGG запатентувала вже другий електромобіль

TOGG (Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu або Турецька автомобільна ініціативна група) запатентувала свою другу модель. У цьому випадку йдеться про електричний автомобіль.

Зображення новинки від TOGG з’явилися в патентному бюро Євросоюзу: судячи з них, серійна модифікація «чотирьохдверки» отримає деякі зовнішні відмінності від концепт-кара, який дебютував ще 2019 року. За даними видання Autoweek, турецький автопром націлився на Лас-Вегас: і седан, і первісток марки TOGG, кросовер, можуть приїхати на виставку CES у січні 2022 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Концептуальні версії обох моделей марка TOGG показала кілька років тому: тоді їх пророкували в конкуренти електромобілям компанії Tesla. У листопаді перший турецький автомобільний бренд запатентував у бюро Євросоюзу зовнішність кросовера, а тепер до нього приєднався седан.

Турецька компанія TOGG запатентувала вже другий електромобіль

Судячи з нових патентів, серійна версія моделі отримала ряд зовнішніх відмінностей від концепт-кара, причому марка TOGG пішла шляхом ускладнення дизайну. Так, ймовірно, серійний варіант отримав підсвічування фальшрешітки радіатора, якого не було у шоу-кара, більш плавний чорний дах із зображенням у вигляді ромбів, а також шильдик, розташований на капоті. Крім того, по-іншому виглядають ліхтарі та задній бампер. В оснащенні серійного седана залишили мініатюрні камери замість дзеркал заднього виду, а також утоплені в кузові дверні ручки.

Турецька компанія TOGG запатентувала вже другий електромобіль

Виробництво перших турецьких електромобілів налагодять на підприємстві у Гемліку. У майбутньому до лінійки компанії TOGG приєднаються електричний хетчбек, компактний кросовер, а також модель із сегмента MPV.

Back to top button