Trade-in в рахунок погашення кредиту

Асоціація казахстанського автобізнесу (АКАБ) пропонує змінити умови пільгового автокредитування в країні. Зокрема, в рахунок початкового внеску тут пропонують приймати старі автомобілі. Як повідомляє прес-служба асоціації в середу, для підтримки казахстанців в умовах кризи, АКАБ внесла пропозиції щодо розвитку програми пільгового кредитування покупки автомобілів, вироблених місцевими заводами. Мається на увазі, що при здачі старого авто, казахстанцям видаватимуть компенсаційні сертифікати для покриття початкового внеску.

«Ми впевнені в тому, що практика компенсації початкового внеску за рахунок старого авто істотно розширить можливості наших громадян. Оскільки відпаде необхідність накопичення стартових вкладень. У поєднанні з пільговою 4% ставкою кредиту, це буде хорошим рішенням і дозволить заощадити людям гроші», – вважає президент АКАБ Андрій Лаврентьєв.

Державна програма пільгового кредитування була запущена в Казахстані навесні минулого року для підтримай місцевого автопрому. Вона надає громадянам можливість придбання комерційних і пасажирських автомобілів казахстанського виробництва під 4% річних, з початковим внеском до 20% від вартості машини. Програма розрахована на 20 років і реалізується на основі «револьверного кредитування»: за рахунок коштів, що надходять від погашення основного боргу фізичними особами, які отримали кредит, банки будуть видавати нові позики на придбання автомобілів.

Джерело: vlast.kz