Світ

Toyota знову №1 по кількості нових патентів

За даними Управління з патентів та товарних знаків США, Toyota очолює список автовиробників з найбільшою кількістю патентів восьмий рік поспіль.

Минулого року японський виробник отримав права на 2753 патенти, що становить 7,5 на день. Однак цей результат слабший, ніж у 2020 році, коли інженери та вчені Toyota отримали 2819 патентів. Це також був найсильніший рік для компанії зі зростанням на 4%, порівняно з 2019 роком.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Багато патентів пов’язані з дослідженнями акумуляторів на підтримку зусиль бренду з електрифікації. Крім того, 2021 був особливо активним для інновацій в галузі автоматизованих систем водіння, апаратного та програмного забезпечення, штучного інтелекту та інших винаходів, пов’язаних з мобільністю.

Toyota знову №1 по кількості нових патентів

“Список патентів відображає наші зусилля з електрифікації транспортних засобів, про що свідчать революційна акумуляторна технологія, а також нова інтелектуальна власність на підтримку переходу Toyota до мобільної компанії”, – сказав Фредерік Мау, консультант з інтелектуальної власності та директор з ліцензування патентів Toyota Nor. Америка.

Компанія додає, що велика кількість її винаходів є результатом величезних інвестицій у дослідження та розробки. Компанія заявляє, що інвестує понад 1 мільйон доларів на годину у нові технології. З 2017 року група інвестувала понад 1 мільярд доларів у проекти, пов’язані з автоматизованими транспортними засобами та робототехнікою.

Back to top button