НовиниСвіт

Toyota у вересні поставила рекорд виробництва і продажів автомобілів

Провідний японський автоконцерн Toyota Motor у вересні випустив майже 842 тис. автомобілів, що на 11,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться в поширеному в четвер звіті компанії.

При цьому обсяг виробництва у вересні став максимально високим за всю історію компанії. Минулого місяця Toyota продала по всьому 837 тис. одиниць техніки, що на 1,9% більше, ніж в минулому році.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Відзначається, що зростанню статистичних показників сприяли підйом попиту і виробництва на автомобілі в Китаї. Таким чином, ситуація на ринку в цілому прагне до відновлення після провалу, викликаного пандемією коронавірусу. Так, в травні спад виробництва Toyota в світі склав 54,4%.

За прогнозами автоконцерну, його операційний прибуток знизиться в 2020 фінансовому році на 79,5% – до 500 млрд ієн (близько 4,6 млрд доларів). Корпорація також очікує, що рівень продажів автомобілів в поточному фінансовому році зменшиться на 14,9% – до 8,9 млн одиниць.

Тим часом за підсумками 2019 фінансового року (завершився в березні) японський автоконцерн знову став світовим лідером з продажу автомобілів, реалізувавши 10,45 млн одиниць легкової та вантажної техніки. Продажі Volkswagen за той же період склали 10,37 млн машин.


Back to top button