РетроСвіт

Toyota проведе Фестиваль класичних автомобілів

25 жовтня, в Автомобільному музеї Toyota пройде 31-й Фестиваль класичних автомобілів. Цього року там буде розміщено близько 50 приватних класичних автомобілів, які візьмуть участь у вуличному параді. Також на майданчику відбудеться спеціальна виставка.

На вуличному параді будуть представлені японські, американські і європейські класичні автомобілі, випущені в 1990 році або раніше, які були ретельно збережені і відреставровані власниками. Автомобілі, що представляють 7 країн і 24 виробника, відправляться з автомобільного музею Toyota в хронологічному порядку відповідно до дати їх виробництва і пройдуть через місто Нагакуте, перш ніж повернутися в музей.

Toyota проведе Фестиваль класичних автомобілів

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Захід в цьому році буде транслюватися в прямому ефірі на YouTube (на офіційному каналі сайту автомобільного співтовариства GAZOO) і на місцевому кабельному телеканалі (Himawari 11). У другій половині дня в прямому ефірі на YouTube транслюватиметься інтерв’ю з усіма учасниками параду.

У «зоні відновлення» виставлені запасні частини для Toyota 2000GT і моделі A70/A80 Supra, які були відтворені в комерційних цілях в рамках проекту «GR Heritage Parts Project» компанією Toyota GAZOO Racing.

Toyota проведе Фестиваль класичних автомобілів

Щоб запобігти поширенню COVID-19, доступ до місця проведення фестивалю в день фестивалю буде обмежений – туди зможуть потрапити лише жителі Нагакуте і володарі річного пропуску в автомобільний музей Toyota. Також фахівці компанії проведуть перевірку температури всіх співробітників і відвідувачів.

Back to top button