Моделі

Toyota представила свій повністю електричний позашляховик для Європи

Toyota розкрила основні технічні характеристики європейської версії свого нового електричного кросовера bZ4X, який за габаритами можна порівняти з моделлю RAV4. Продаж автомобілів вартістю від 59 900 євро стартують влітку.

Базова версія Toyota bZ4X оснащена електродвигуном потужністю 204 к.с.. та 265 Нм, що дозволяє розігнатися з 0 до 100 км/год за 8,4 секунд. Існує також версія із двома агрегатами, що розвиває в сумі 218 к.с. та 336 Нм. Він повнопривідний, розганяється до 100 км/год із місця за 7,7 секунди.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У першому випадку комплект акумуляторів ємністю 74,1 кВт/год. дозволяє проїхати на одному заряді до 516 км. Версія з двома двигунами та повним приводом за рахунок більшої маси проходить 476 км. За допомогою системи швидкого заряджання акумулятор повністю заряджається від 0 до 80% за 30 хвилин.

Toyota представила свій повністю електричний позашляховик для Європи

Водієві та його супутникам доступна інформаційно-розважальна система з великим сенсорним екраном та можливістю автоматичного оновлення та віддаленого додавання додаткових функцій.

bZ4X – перший електричний кросовер в історії Toyota. У найближчі 3 роки японці мають намір значно розширити модельний ряд електромобілів bZ, який повинен включати щонайменше сім різних моделей.

Back to top button