НовиниСвіт

Toyota підвищила прогноз прибутку на 54%, незважаючи на глобальний дефіцит чіпів

Toyota Motor Corp в середу підвищила річний прогноз прибутку на 54% понад очікувань, до рекордних $19 мільярдів, слідом за цільовим показником продажів автомобілів, оскільки світовий попит на чолі з Китаєм відновлюється після пандемії коронавірусу.

Акції Toyota закрилися зростанням на 1,7% після досягнення піку з липня 2015 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Toyota повідомила, що в цьому році планує продати 9,73 мільйона автомобілів, що на 3,3% більше попереднього прогнозу в 9,42 мільйона, у той час як конкуренти японського автовиробника змушені скорочувати виробництво через брак автомобільних мікросхем на світовому ринку.

У фінансовому році, що закінчується 31 березня, Toyota очікує рекордного операційного прибутку в розмірі 2 трильйонів ієн ($19,13 мільярда), що набагато вище озвученого раніше прогнозу в 1,3 трильйона ієн і середнього прогнозу прибутку в розмірі 1,542 трильйона ієн, заснованого на оцінках аналітиків.

Toyota повідомила, що операційний прибуток виріс до 987,9 мільярда ієн за три місяці, що закінчилися 31 грудня, що вище за середній прогноз прибутку в 565,51 мільярда ієн, заснованого на оцінках аналітиків, опитаних Refinitiv SmartEstimate.

Source
fomag.ru
Back to top button