Новини

Toyota відмовляється від будівництва нових заводів на 2 роки

ToyotaMotorCorp. заявила, що утримається від будівництва нових заводів щонайменше в наступні два роки.

Виконавчий віце-президент компанії НобуеріКодаіра зазначив, що його компанія має намір врахувати уроки світової фінансової кризи, що вибухнула в 2007 році, коли протягом кількох років вона боролася з надлишком потужностей, поки не відновився попит на ринку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Хоча в цілому прогноз з інвестицій японських компаній на поточний рік виглядає впевнено, Toyota має намір почекати, незважаючи на обмеженість потужностей, зазначив Кодаіра. Він додав, що замість цього автовиробник просить співробітників запропонувати цікаві рішення по збільшенню виробництва на поточних об’єктах.

Згідно з прогнозом, зробленим Toyota в цьому місяці, сукупні продажі за фінансовий рік із закінченням в березні наступного року піднімуться ще на 117 тис автомобілів з 10,13 млн автомобілів, проданих в році, що щойно завершився. Керівництво Toyota оптимістично налаштоване щодо китайського ринку та інших країн, що швидко розвиваются.

Кодаіра додав: “Наша політика полягає в тому, що до 2016 року ми не будуємо нових заводів. Конкретний розгляд будівництва нових заводів не розпочатий”. Однак він зазначив, що компанія не хоче бути захопленою зненацька зростаючим попитом, тому при виникненні потреби вона розгляне можливості для нових заводів до 2016 року, щоб при необхідності вони могли в той же рік розпочати їх будівництво.

Back to top button