НовиниСвіт

Toyota направить $13,7 млрд до 2030 року на розробку батарей для електромобілів

Один з провідних в Японії автовиробників – компанія Toyota Motor – планує до 2030 року витратити 1,5 трильйона ієн (близько 13,7 мільярда доларів) на розробку батарей і оснащення ними електромобілів і гібридних автомобілів.

Згідно з матеріалами компанії, перші розробки в даному напрямку вже були випробувані при розробці концепту Toyota bZ4X. Батарея, якою буде оснащуватися дана модель, буде на 30% дешевше у виробництві і на 30% ефективнішою, ніж її попередники.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Зокрема, це буде досягатися за рахунок відмови від дорогих матеріалів, таких як нікель і кобальт. Крім цього, був змінений сам підхід до виробництва батарей – тепер структура акумуляторних комірок буде інтегруватися під певну модель.

У довгостроковій перспективі з розробкою нових технологій компанія очікує зниження вартості однієї батареї на 50% від нинішньої.

Раніше компанія заявила, що скоротить викиди вуглекислого газу до нуля до 2035 року замість 2050 го на всіх своїх заводах в світі. Крім цього, автоконцерн має намір активніше впроваджувати застосування водню, поновлюваних видів енергії, а також перегляне процес фарбування, який зазвичай пов’язаний з великими викидами СО2.

Toyota Motor також заявляла, що хоче до 2025 року розширити загальне число моделей електрифікованих автомобілів приблизно до 70 позицій, включаючи нову лінійку з 15 електромобілів.

Source
finam.ru
Back to top button