НовиниСвіт

TOYOTA MOTOR представив водневий автомобіль преміум-сегменту

Продажі нового покоління водневого седана Mirai японського автоконцерну Toyota Motor почалися в середу в Японії. Про це повідомляється на сайті компанії.

На Mirai другої генерації встановлено більш вдосконалену установку, що поєднує в собі двигун на паливних водневих елементах і електромотор. За рахунок цього максимальний заявлений пробіг на одній заправці воднем збільшився на 200 км в порівнянні з першим поколінням і досяг 850 км. Ціни на новий Mirai починаються з 68 тис. доларів, що приблизно на 3 тис. нижче, ніж у попередньої моделі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У порівнянні зі своїм попередником, який в 2014 році став першим в світі серійним автомобілем на водні, седан нового покоління за своїм виглядом схожий ні з гібридним Prius, а з представниками преміум-сегменту, такими як Crown або з автомобілями марки Lexus.

З моменту початку виробництва Mirai першого покоління в світі було продано близько 10 тис. таких седанів, з них понад 6 тис. в США і ще 3,5 тис. в Японії. Відсутність великих продажів пов’язана з високою ціною, нерозвиненою мережею водневих заправок, а також зі стрімким розвитком ринку електромобілів.

Уряд Японії до кінця цього року має намір затвердити план відмови до середини 2030-х років від продажів бензинових і дизельних автомобілів на користь електромобілів і авто на водні. Така мета була поставлена в рамках озвученої стратегії до 2050 року повністю припинити викиди в атмосферу парникових газів.

Source
bigasia.ru

Back to top button