Технології

Toyota має намір в 10 разів збільшити випуск автомобілів на паливних елементах

Японська газета Yomiuri повідомляє, що автоконцерн планує нарощувати обсяги виробництва в цій галузі за рахунок комерційних транспортних засобів.

Провідний японський автоконцерн Toyota Motor має намір в 10 разів збільшити обсяги виробництва своїх автомобілів на паливних елементах. Так, обсяги виробництва можуть незабаром вирости з 3 до 30 тис. одиниць на рік. При цьому автоконцерн планує нарощувати обсяги виробництва в цій галузі за рахунок комерційних транспортних засобів, таких як автобуси, підкреслює газета.

Так, підрозділ з виробництва важких вантажівок Volkswagen Group, марка Traton, оголосила про початок співпраці з японською Hino Motors, що входить до складу Toyota, в області електричних вантажівок. Traton і Hino підписали угоду про створення спільного підприємства, яке займеться розробкою повністю електричних вантажівок і вантажівок на паливних елементах.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

При цьому автовиробник не забуває і про легкові автомобілі на паливних елементах. У грудні цього року буде представлена ​​абсолютно нова серійна Toyota Mirai. На зображеннях, опублікованих в Мережі, представлена ​​концептуальна версія, хоча, за попередньою інформацією, виробнича версія Mirai другого покоління не буде сильно відрізнятися. Японський автовиробник також оголосив, що на старті продажів, який запланований на кінець цього – початок наступного року, новий Mirai матиме стартову ціну в 63 900 євро. Toyota також повідомила, що виробництво нових Mirai почнеться в листопаді цього року, а річна потужність буде збільшена до 30 000 одиниць.


Back to top button