НовиниСвіт

Toyota інвестує 200 мільйонів доларів у розширення виробництва

Toyota інвестує 210 мільйонів доларів у розширення виробництва двигунів в Західній Вірджинії і створення 100 нових робочих місць, пише Autoblog.

Японський автовиробник заявив, що він збільшить продуктивність заводу на 70 тисяч двигунів на рік на заводі в Буффало, Західна Вірджинія, які він виробляє щорічно для автомобілів, що збираються в Північній Америці.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Інвестиції збільшать складальну потужність лінійки чотирициліндрових двигунів. Завод виробляє чотири- і шестициліндрові двигуни для Avalon, Camry, Corolla, Highlander, Lexus ES, Lexus RX350, RAV4 і Sienna.

Інвестиції відбуваються на тлі того, як автовиробники по всьому світу приділяють більше уваги електромобілів, а не автомобілям з двигунами внутрішнього згоряння.

Toyota заявляє, що гібридні автомобілі, що включають двигуни внутрішнього згоряння, стануть ключовою частиною її автомобільної стратегії в найближче десятиліття, оскільки інші автовиробники приділяють більше уваги електромобілям з акумуляторними батареями, які працюють тільки на електроенергії.

Source
cursorinfo.co.il
Back to top button