Toyota інвестує 749 мільйонів доларів у п’ять заводів в США

Toyota Motor Corp заявила минулого тижня, що інвестує 749 мільйонів доларів у п’ять заводів в США і додасть 586 робочих місць, з метою збільшити обсяги виробництва двигунів і додати нові гібридні моделі в свою лінійку, повідомляє Укравтопром.

Президент Дональд Трамп підштовхнув японських автовиробників до створення нових робочих місць в Сполучених Штатах, оскільки Білий дім пригрозив ввести до 25 відсотків тарифів на імпортні автомобілі з міркувань національної безпеки.

Toyota та інші автовиробники активно лобіюють блокування будь-яких нових тарифів на імпортні автомобілі.

Toyota заявила, що інвестує в Алабаму 288 мільйонів доларів, щоб збільшити щорічний обсяг виробництва двигунів з 670 000 до 900 000 шт. до кінця 2021 року і додати нові 4-циліндрові і V6 двигуни. Компанія також інвестує 238 мільйонів доларів у завод в Кентуккі для створення гібридних версій Toyota RAV4 і Lexus ES 300h. Також інвестиції очікують автоагрегатні заводи в штатах Західна Вірджинія, Міссурі і Теннессі.

Toyota заявила, що перевищить обіцянку 2017 року інвестувати 10 мільярдів доларів протягом п’яти років з новим зобов’язанням досягти майже 13 мільярдів доларів за той же період.

За матеріалами: auto.economictimes.indiatimes.com