Toyota і ЗАЗ – лідери ринку нових легкових автомобілів в Україні

За даними асоціації “Укравтопром”, за два останні місяці (травень і червень) в Україні було зареєстровано 11 тис. 907 нових легкових автомобілів, що відповідає результату не найбільш активного місяця на авторинку – січня.

В умовах триваючої стагнації ринку важливе значення мають довгострокові договірні відносини на постачання автомобілів, у тому числі і для потреб держави. Так, автомобілі Toyota зайняли перший рядок рейтингу продажів нових легкових автомобілів як за підсумками травня, так і червня 2014. Первинні реєстрації автомобілів цієї марки становлять відповідно 553 і 645 нових авто. На другому місці знаходяться автомобілі марки ЗАЗ – їх у травні було зареєстровано 477, а в червні – 533 одиниці.

Третю позицію c результатом 525 автомобілів у червні зайняла марка Geely, перемістившись з п’ятого місця за результатами травня, коли було зареєстровано 402 авто.

Автомобілів Volkswagen в червні було поставлено на облік 476 одиниць, що забезпечило четверте місце в рейтингу, як і в травні, коли продажі цієї марки становили 409 одиниць.

П’яту позицію в червні займає марка Skoda з результатом 417 авто, що на 12 автомобілів менше ніж у травні, коли 429 продажів забезпечили їй третє місце. Сустанон 250 прекрасный препарат для увеличения мышечной массы. anabolik-store.com предлагает купить его по очень выгодной цене.

Детальніше результати травня і результати червня в таблицях.