Світ

Toyota і Volkswagen будуть разом розробляти електричні вантажівки

Підрозділ з виробництва важких вантажівок Volkswagen Group, марка Traton, оголосила про початок співпраці з японською Hino Motors, що входить до складу Toyota, в області електричних вантажівок.

Traton і Hino підписали угоду про створення спільного підприємства, яке займеться розробкою повністю електричних вантажівок і вантажівок на паливних елементах, йдеться в заяві Volkswagen Group, опублікованому в середу. Відзначається, що партнерство скоротить час розробки автомобілів з акумуляторними батареями і паливними елементами.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Toyota і Volkswagen будуть разом розробляти електричні вантажівки

Спільне підприємство також буде розробляти спільні електричні платформи, включаючи програмне забезпечення та інтерфейси. При цьому Traton і Hino вже домовилися про базову співпраці в 2018 році, а в минулому році також заснували спільне підприємство із закупівлі запчастин.

Нове спільне підприємство спочатку базуватиметься в Седертелье, Швеція, а потім буде розширено і переїде в Токіо, відзначає speedme.ru.

Нагадаємо, що компанія Traton складається в основному з мюнхенського виробника вантажівок і автобусів MAN і шведської компанії Scania.


Back to top button