Toyota і Subaru будуть спільно розробляти електричні позашляховики

Toyota Motor Corp. і Subaru Corp. повідомили в четвер, що вони домовилися про спільну розробку електричного спортивного позашляховика, який буде продаватися під обома брендами.

Два японські автовиробники заявили, що будуть спільно розробляти платформу, призначену для акумуляторних електромобілів для середніх і великих легкових автомобілів. Вони планують об’єднати свої сильні сторони, включаючи повноприводні технології Subaru і ноу-хау Toyota в області електрифікації автомобілів.

За словами джерел, близьких до цього питання, обидві компанії мають намір почати продаж спільно розробленого автомобіля до середини 2020-х років в Сполучених Штатах і на інших великих автомобільних ринках.

Toyota і Subaru співпрацюють в області розробки, виробництва і продажів з 2005 року. В рамках своєї співпраці вони почали продавати свої спільно розроблені спортивні автомобілі під маркою Toyota 86 і Subaru BRZ в 2012 році.

Останній крок стався в зв’язку з тим, що автовиробники останнім часом займаються автомобільним зв’язком, автономним або допоміжним водінням, новою мобільністю або каршерінгом, а також електричними трансмісіями і компонентами.

Джерело: mainichi.jp