НовиниСвіт

Toyota і Aurora разом випустять безпілотні автомобілі

Компанії Toyota і Aurora заявили, що сформували довгострокове партнерство для масштабного виробництва і запуску безпілотних автомобілів. Японський постачальник автомобілів Denso також бере участь в угоді.

Парк мінівенів Toyota Sienna, обладнаних системою автономного водіння, розробленої Aurora, почне випробування на дорогах загального користування в США до кінця 2021 року. В даний час Aurora тестує прототипи в Каліфорнії, Пенсільванії і Техасі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Toyota самостійно розробляла автомобілі з автоматичним управлінням протягом декількох років, а також працювала з Uber над цією технологією. Toyota також є акціонером Uber. Однак в кінці минулого року Uber продав Aurora свій підрозділ безпілотних автомобілів, відоме як Uber Advanced Technology Group. В майбутньому Uber отримає ліцензію на систему автоматичного водіння у Aurora.

У вівторок Aurora заявила, що буде готова представити свою систему автономного водіння для автопарків Uber і Toyota протягом «наступних кількох років». Aurora хоче запропонувати повний спектр послуг компаніям, які експлуатують автопарк, включаючи фінансування, страхування і технічне обслуговування, а також фактичну технологію автономного водіння.

«Об’єднавши наш досвід і ноу-хау в системах управління транспортними засобами, масовому виробництві, технологіях підключених автомобілів і наших передових системах підтримки безпеки з провідним в галузі підходом Aurora до технологій автономного водіння, ми прагнемо комерціалізувати і поставляти безпечні, високоякісні і доступні автономні транспортні засоби і послуги для спільного використання», – йдеться в заяві Кейджі Ямамото, операційного директора Toyota.

Aurora була заснована в 2016 році разом з Крісом Урмсоном, одним з перших керівників Google Self-Driving Car Project, нині Waymo, серед співзасновників. Інший співзасновник, Стерлінг Андерсон, в перші роки відповідав за розробку системи автопілота Tesla. Компанія повідомила, що першим продуктом Aurora буде система автоматичного водіння, розроблена спеціально для вантажівок.

Source
32cars.ru
Back to top button