Моделі

Toyota готова розсекретити нову модель – майбутнє марки

Автомобіль представлять 17 березня

Компанія Toyota опублікувала перше фото нової моделі X Prologe. Вона позиціонується як майбутнє марки і буде розсекречена 17 березня.

Що це буде за машина абсолютно невідомо. Однак по ряду факторів можна припустити, що мова йде про електромобіль.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

По-перше, саме ім’я припускає якесь нове початок. Буква X традиційно говорить про те, що це буде кросовер. І також відомо, що в 2021 році Toyota готує новий електричний кросовер на власній новій платформі e-TNGA.

На користь електромобіля говорить і саме зображення. На ньому показана передня частина машини, де, здається, відсутня радіаторна решітка. Такий дизайн якраз характерний для електричної техніки, якої не потрібно охолодження двигуна внутрішнього згоряння.

Раніше Toyota патентувала дизайн двох електричних кросоверів і, справедливості заради, жоден з них не схожий на нове зображення. Тому ми можемо припустити, що X Prologe є чимось третім, а саме ось чим:

У грудні минулого року агентство Nikkei писало про те, що в 2021 році Toyota представить автомобіль на твердотільних акумуляторах. При цьому той самий кросовер, про яку йдеться вище, отримає традиційну літій-іонну батарею.

Так що можливо, X Prologe буде якраз тієї самої машиною з твердотільними елементами живлення. При цьому сама технологія навряд чи готова до серійного виробництва. Тому нас чекає в кращому разі ходової прототип, який перетвориться на серійну модель.

Back to top button