НовиниСвіт

Toyota другий місяць поспіль ставить рекорд виробництва і продажів автомобілів

Обсяг виробництва провідного японського автоконцерну Toyota Motor в жовтні склав 845,1 тис. одиниць техніки, що на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться в поширеному в п’ятницю звіті компанії.

Це найвищий показник за всю історію компанії. Попередній рекорд був встановлений у вересні – трохи менше 842 тис. вироблених автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Продажі нових автомобілів також збільшилися в жовтні на 8,3% до 847,7 тис. одиниць. Це також стало рекордом місячних продажів.

У корпорації таку тенденцію пов’язують із зростанням попиту на нові моделі кросоверів, в тому числі повнорозмірного Harrier на японському ринку. Крім того, зростають продажі на одному з ключових для Toyota ринків – в Китаї, який швидше за інші країни відновлюється після провалу, викликаного пандемією.

За прогнозами автоконцерну, його операційний прибуток знизиться в 2020 фінансовому році на 79,5% – до 500 млрд ієн (близько 4,6 млрд доларів). Корпорація також очікує, що рівень продажів автомобілів в поточному фінансовому році зменшиться на 14,9% – до 8,9 млн одиниць.

Source
finanz.ru

Back to top button