МоделіНовиниСвіт

Toyota анонсувала два нових трьохрядних позашляховика

Японський автовиробник оголосив про інвестиції в розмірі майже 1 мільярд доларів у свій завод в Прінстоні (США).

Кошти будуть використані для підготовки виробничої лінії для двох абсолютно нових трьохрядних позашляховиків місткістю до восьми чоловік. Офіційно моделі будуть представлені в цьому році, але вже відомо, що один буде носити ім’я Toyota, а інший – Lexus.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Toyota також заявила, що ці автомобілі приєднаються до електрифікованого продуктового портфелю. Ймовірно, це означає, що автомобілі будуть мати гібридну трансмісію, аналогічну Toyota RAV4 Hybrid, Highlander Hybrid, Venza та Sienna, не кажучи вже про Lexus UX 250h, NX 300h і RX 450h . Ця інвестиція допоможе компанії ще на один крок наблизитися до своєї глобальної мети щодо забезпечення вуглецевої нейтральності до 2050 року.

За словами Toyota, покупців чекають нові передові технології, включаючи напівавтономну систему водіння, яка дозволяє управляти автомобілем без допомоги рук в певних умовах. Крім того, вони зможуть використовувати свій смартфон у якості цифрового ключа для доступу до автомобіля та управління системою віддаленої парковки.

Завод Toyota в Прінстоні на даний час виробляє моделі Sienna, Highlander/Highlander Hybrid і Sequoia. Поки що не ясно, чи будуть ці два нових позашляховика свіжими доповненнями до модельного ряду або новим поколінням існуючих моделей.

Back to top button