Читацький зал

Топ-10 країн для найдешевшої покупки електромобіля

Боротьба за просування електромобілів тісно пов’язана з питанням, як зробити їх доступнішими для споживачів. Дослідження порталу Confused з’ясувало, у яких країнах світу люди платять найменше і, отже, найбільше за покупку електромобіля.

Щоб відповісти на ці питання, у дослідженні досліджується електромобіль та порівнюється його ціна на різних ринках у всьому світі. За основу взято найкращий електромобіль — Tesla Model 3.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виходить, що купити електромобіль у Макао найдешевше. Там Model 3 коштує 35577 євро. Далі йдуть Китай, Румунія, Японія та Франція. Батьківщина цього електромобіля – США займає восьме місце разом з Пуерто-Ріко з ціною 44 990 доларів, що еквівалентно 39 636 євро.

Топ-10 країн для найдешевшої покупки електромобіля

Найдорожча Tesla Model 3 коштує в Сінгапурі – 73 554 євро, оскільки податки на покупку автомобіля в цій країні дуже високі. Далі йдуть Ізраїль, Ізраїль, Чехія та Данія. На останньому місці в Топ-10 знаходиться Великобританія – 51431 євро, але в той же час там Volkswagen ID.3 набагато дешевше, ціни починаються від 38430 євро.

Back to top button