Новини

Тільки новинки ринку на «SIA-AutoTechService 2015»

Міжнародна виставка «SIA-AutoTechService 2015» відбуватиметься в Києві тільки за місяць, 27-30 травня, але вже сьогодні можна дізнатися про новинки обладнання та продуктів для автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів, що будуть представлені на ній.

Участь у «SIA-AutoTechService 2015» підтвердили компанії з Польщі, Китаю, ОАЕ, Тайваню та України. Серед експонентів – вже добре відомі ринку та нові гравці. Серед учасників виставки: «Авто механіка», «Автоспец», «Гекон», «Жираф», «Євротрейд», «Машінтех», «Нефтемаш», «КСМ Груп», «Равенол», «Форс-Авто», «Фурор Трейд», «СклоПідйом», «Сферос Електрон», «Н’ютон», «Шельф», «Save Glass Factory», Qingdao Litech Lighting, Charng Shun, CIMAT, Sunmatch – більше 130 компаній.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Каталог продукції та Алея новинок

На сайті виставки опубліковано електронний «Каталог продукції», яку учасники найбільшої події ринку планують представити в експозиції. Це автофарби та стартери, моторні мастила та антифризи, амортизатори та гальмівні диски, ручні інструменти для ремонту та супер-сучасні балансувальні верстати, діагностичні стенди та скло.

Ознайомившись з каталогом, професіонали авторинку та автолюбителі зможуть вибрати, що шукати на «SIA-AutoTechService 2015». Адже, за статистикою попередніх виставок, 47% відвідувачів приходять сюди саме в пошуках новинок індустрії. Виставка стає ефективним майданчиком для просування нової техніки та обладнання на українському ринку автосервісу.

Багато експонатів каталогу будуть представлені на Алеє новинок – у спеціальній експозиції нових марок запасних частин, автокомплектуючих, аксесуарів, інноваційних технологій автосервісу та сучасного обладнання для післягарантійного обслуговування.

Авто$купон – як залучити аудиторію на стенд учасника

Ще один новий зручний сервіс залучення аудиторії – програма Авто$купон. Пропозиції знижок від компаній-учасників розміщуються на сайті виставки в розділі Авто$купон. Відвідувачу досить роздрукувати купон і пред’явити на стенді компанії. Знижки можуть стосуватися як окремих категорій товару або послуг, так і всього асортименту.

Франчайзинг на «АвтоТехСервіс 2015»

Спеціальна програма «Франчайзинг на виставці «АвтоТехСервіс 2015» спрямована на підтримку середнього та малого українського бізнесу в непростій ситуації, що склалася в автомобільній індустрії. Франчайзинг в автосервісі допомагає підприємцю почати нову справу не з нуля, а на базі вже існуючого високоприбуткового бізнесу з ефективною бізнес-моделлю, рекламною та організаційною підтримкою. Сьогодні можна вибирати «бізнес під ключ» в СТО, шиномонтажі, автомийках, торгівлі запасними частинами та автоаксесуарами. Зокрема, компанія Royal Carwash пропонує франшизу мобільної професійної автомийки без води, яку можна відкрити на парковках бізнес-центрів, супермаркетів і торгово-розважальних центрів, платних паркінгах.

Понад 100 учасників Байєрської програми

У Байєрській програмі виставки вже зареєструвалися понад 100 компаній ринку. Мета програми – допомогти експонентам зустрітися з цінними потенційними клієнтами та партнерами: представниками оптових компаній, магазинів автозапчастин та аксесуарів, станцій техобслуговування і мереж СТО, мереж АЗК і т.п. Нагадаємо, на «SIA-AutoTechService» приїжджають представники всіх регіонів України, при цьому 78% відвідувачів виставки – це власники, керівники, менеджери по закупівлях, технічні директори, тобто ті, хто приймає рішення про співпрацю.

23-тя Міжнародна спеціалізована виставка «SIA-AutoTechService 2015» відбудеться в Києві з 27 по 30 травня 2015 року. Це єдина в країні подія формату «бізнес для бізнесу», що охоплює весь ринок автосервісу та післяпродажного обслуговування. «SIA-AutoTechService» щороку стає майданчиком для входу на український ринок більш ніж для 20 нових компаній з різних країн світу. Організатори – ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Співорганізатор – Асоціація автовиробників України «Укравтопром». Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15. Докладніше – http://ats-expo.com.ua/.  

Back to top button