Календар автошоу

Токійський автосалон скасували через пандемію

Щорічна виставка на цей раз відбудеться в форматі онлайн

Автосалон в Токіо, який повинен був відбутися з 15 по 17 січня 2021 року відмінено через пандемію, а організатори повернуть гроші за всі куплені квитки.

Організатори щорічної виставки Tokyo Auto Salon оголосили про скасування заходу через пандемію коронавируса: черговий національний автосалон, на якому присутні місцеві виробники і тюнінгові ательє, повинен був пройти з 15 по 17 січня 2021 року. Організатори принесли вибачення і пообіцяли повернути гроші за куплені квитки. При цьому захід все-таки відбудеться – в онлайн-форматі. Віртуальна виставка пройде рівно в ті ж дати і відповідно до початкового розкладом.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Доля міжнародного автошоу в Токіо, яке проводиться по непарних роках восени, поки невідома. Через пандемії COVID-19 і пов’язаних з нею обмежувальних заходів в році, що минає майже всі великі автосалони в Європі, США та Азії були скасовані. Поки організатори по кілька разів переносили дати своїх виставок, більшість автовиробників показали заплановані новинки в інтернеті. Всі намічені на січень і лютий 2021 року автошоу поки відкладені до весни.

Back to top button