Моделі

Тест-драйв гібридного кросовера DS 7 Crossback E-TENSE

DS Automobiles оголошує про запуск клієнтських тестдрайвів нового технофлагмана Бренду – plug-in гібрида DS 7 Crossback E-TENSE! Тепер кожен потенційний покупець може особисто випробувати всю силу електрифікації в ділі: потужність 300 к.с., повний привід, можливість руху тільки на електротязі.

Бренд DS Automobiles починає 2021 рік в Україні з масштабного запуску власного техно-флагмана – гібридного кросовера DS 7 Crossback E-TENSE. На додаток до оригінального дизайну і преміального оздоблення салону, що характерно для будь-якої версії автомобіля DS 7 Crossback, новинка з приставкою E-TENSE пропонує унікальну інноваційну техніку: повний привід і відразу три мотора!

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Тест-драйв гібридного кросовера DS 7 Crossback E-TENSE

Адже разом з традиційним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ), відтепер під кузовом DS 7 Crossback E-TENSE ховається ще пара електромоторів – вони служать для обертання передніх і задніх коліс. Таким чином, гібридний кросовер DS 7 Crossback E-TENSE став першим в гамі даної моделі, де реалізований повний привід. Інноваційна техніка також пропонує новий рівень динаміки і потужності – адже сумарна віддача гібридної силової установки досягає 300 к.с.! Однак в разі DS 7 Crossback E-TENSE, висока потужність не вимагає високої витрати палива. Навіть навпаки: адже завдяки наявності тягового акумулятора, частинау поїздок можна здійснювати на електротязі, абсолютно не витрачаючи паливо.

Кросовер DS 7 Crossback E-TENSE 4×4 успадковує оригінальний і впізнаваний стиль моделі DS 7 Crossback. Об’ємна решітка радіатора прикрашена хромованими вставками DS Wings. Характерні фари DS ACTIVE LED VISION оснащені обертовими модулями – захоплююче видовище ні з чим не сплутати! Хромована обробка дверей підкреслює «арку» даху, а розвинені і «м’язисті» крила ніби спираються на розкішні 19-дюймові колісні диски з шліфованої обробкою. Задня частина кросовера виділяється характерними ліхтарями 3D LED з ромбоподібним декором.

Тест-драйв гібридного кросовера DS 7 Crossback E-TENSE
www.laurentnivalle.fr

Інтер’єр автомобіля DS 7 Crossback в будь-якому виконанні виглядає розкішно і престижно. Навколо водія створений окремий кокпіт на чолі з цифровим кластером приладової панелі, побудованої на основі 12,3-дюймового дисплея. Масивна центральна консоль працює на відчуття затишку і захищеності. На окрему увагу заслуговує яскравий, контрастний, повноформатний сенсорний 12-дюймовий дисплей, який дозволяє управляти різними функціями автомобіля. У тому числі – і функціями гібридної системи: контроль за витратою енергії і палива, планування часу зарядки, управління залишком запасу ходу на електротязі. Таким чином, як і з зовнішнім дизайном, в салоні plug-in гібриду DS 7 Crossback E-TENSE 4×4 не руйнує основний стиль моделі, але додає свої оригінальні нюанси.

Хочете відчути особисто всі переваги високих технологій кросовера DS 7 Crossback E-TENSE? Бажаєте перевірити в справі весь досвід Бренду DS Automobiles, чемпіона гоночної серії Formula E, в питаннях електрифікації та управління рекуперацією енергії? Тоді звертайтеся до дилерів DS Automobiles і реєструйтеся на тест-драйв унікального гібридного кросовера DS 7 Crossback E-TENSE: впевнені, що новинка зможе вас приємно здивувати!

Тест-драйв гібридного кросовера DS 7 Crossback E-TENSE
Post-production : Astuce Productions

Так само, як і інші автомобілі Бренду. Компактний кросовер DS 3 Crossback успішно доводить, що навіть усередині невеликого кузова може ховатися багато яскравого стилю і унікальних деталей. А вже відомий кросовер DS 7 Crossback – флагман, з якого стартувала нова ера DS Automobiles в Україні – чарує комфортом під час кожної поїздки і унікальними варіантами оздоблення салону. Ці моделі також доступні для тест-драйву у дилерів Бренду.

Будьте першими, хто відчує на собі всі переваги гібрида DS 7 Crossback E-TENSE, проводьте свій тест-драйв, що вливається в сім’ю Бренду DS Automobiles!

Back to top button