Світ

Tesla звільнила головного конструктора заводів

Еван Хорецкі допустив відключення води на будівництві фабрики в Берліні. Через кілька днів він втратив роботу.

З компанії Tesla був звільнений Еван Хорецкі, який займав останнім часом посаду директора з конструювання і будівництва гігафабрики в Берліні. Про це пише канадське видання Electrek.co з посиланням на ряд статей в німецькій пресі.

Хорецкі працював в «Теслі» з 2015 року і вважався головним фахівцем з проектування нових заводів. Саме він очолював будівництво фабрик в Неваді, Шанхаї і останнім часом в Берліні, а також брав участь в модернізації заводів в штатах Каліфорнія і Нью-Йорк. За Хорецкі навіть закріпилося прізвисько Містер Гіга.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Причина звільнення офіційно не називається, проте раніше на цьому тижні на будівництві в Берліні відбувся неприємний інцидент. Через неоплачених рахунків місцевий постачальник відключив водопостачання підприємства, що будується. Рахунки вдалося швидко оплатити, і подача води негайно відновилася.

Точно не відомо, як довго на будівництві було відсутнє водопостачання, однак навіть короткострокове відключення могло викликати серйозні і довгострокові наслідки при зведенні підприємства. Постачальник води при цьому стверджував, що багаторазово повідомляв «Теслу» про необхідність погасити задолжность, проте до відключення не зміг домогтися від компанії ніякої реакції.

Судячи з опублікованих фінансових результатів, у «Тесли» не могло не вистачати грошей на оплату водопостачання. Так що відключення можна вважати наслідком помилки керівництва будівництва, за яку відповідав саме Хорецкі.

Цікаво, що раніше глава компанії Ілон Маск не раз хвалив своїх співробітників за неймовірно швидку і якісну споруду нових заводів. Правда, нікого персонально при цьому він публічно на ім’я не називав.


Back to top button