Світ

Tesla зупинила поставки Model S без пояснення причини

Покупці скаржаться, що не можуть отримати свої замовлені автомобілі

Американська компанія Tesla призупинила поставки свого флагманського седана Model S, повідомляє electrek.com. При цьому виробник не називає причини цього.

Після декількох переносів, Tesla все ж почав поставки нового Model S Plaid в червні. Однак не минуло й місяця, як на горизонті з’явилися нові проблеми. Кілька покупців Tesla Model S Plaid розповіли виданню electrek.com про те, що представництво бренду повідомило їм про існуючу «затримку» з поставками нових автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нові власники чекали ці автомобілі кілька місяців, а після отримання звісток про те, що машини нарешті таки прибули до центрів доставки, з’ясувалося несподіване. Виявилося, що Tesla просто не може їх привезти по пунктах призначення. Причини досі не дуже зрозумілі, так як автодилери намагаються виправдатися будь-якими способами. При цьому конкретних термінів здачі машин власникам просто немає.

Раніше Ілон Маск вже пояснював причини затримки виходу Model S Plaid на ринок тим, що компанія має намір упевнитися в безпеці батареї. Однак зовсім недавно ЗМІ сколихнула звістка про пожежу зовсім новенької Plaid. Не виключено, що подібні «затримки» якраз пов’язані з цим, цілком ймовірно в Tesla вирішили терміново модернізувати випущені автомобілі, щоб не допустити подібних ексцесів в майбутньому.

Проте залишається загадкою чому виробник не вважав за потрібне поінформувати своїх покупців про прийдешні проблеми в поставках.

Back to top button