Моделі

Tesla знімає з виробництва свою найбільш доступну модель

Базової Model 3 за 35 тисяч доларів більше не буде

Анонсуючи седан Model 3, компанія Tesla пообіцяла, що базова версія цієї машини в США буде коштувати 35 тисяч доларів. Ця модифікація дійсно продавалася, однак після рестайлінгу її вирішили не перевипускати.

Власне, з версією Standard у «Тесли» з самого початку були складності. Модель довго не запускали у виробництво, а коли спробували це зробити, то з’ясувалося, що машина себе не виправдовує.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Однак для того, щоб виконати обіцянку, в Tesla прийняли рішення все ж продавати Model 3 за 35 тисяч, але в дорожчій комплектації з штучно обмеженим функціоналом і примусово зменшеним запасом ходу. Натякаючи тим самим, що покупцям краще доплатити і взяти за 38 тисяч точно такий же седан у версії Standard Plus з повним набором функцій.

При цьому базова версія Standard зникла з конфігуратора на сайті, тобто для неї відключили можливість онлайн-замовлення. Тим, хто все ж дуже хотів саме таку машину, доводилося їхати в дилерський центр і замовляти її там або оформляти заявку по телефону.

У підсумку після півтора років таких мук компанія прийняла рішення з наступного року повністю прибрати версію Standard. Останні дорестайлінгові машини у дилерів замовити ще можна.

Тепер офіційно найдешевшої версією Model 3 буде Standard Plus. На щастя, в США вона подешевшала з 38 тисяч до 36 тисяч 490 доларів. На модель як і раніше зберігаються черги, які в Америці зараз досягають півтора місяців.


Back to top button