Новини

Tesla знайшла нового директора заводу в Берліні. профспілка проти

Компанія найняла колишнього керівника заводу Mercedes, який незабаром буде закритий

Нещодавно ми писали про те, що Tesla звільнила керівника проекту гігафабрікі в Берліні. Пізніше Ілон Маск сам побував в Німеччині, де особисто проводив співбесіди з претендентами на керівні посади в підприємстві.

Як пише німецьке видання Morgenpost з посиланням на керівника профспілки Berlin IG Metall Яна Отто, Маск найняв управляти своєю фабрикою Рене Рейфа, який раніше очолював завод Mercedes, також розташований поруч з Берліном.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Рейф покинув колишнє місце роботи в жовтні у зв’язку з майбутньою реструктуризацією німецького підприємства, тобто з фактичним його закриттям. Тому, його перехід в Tesla викликав гостре невдоволення профспілки. Там вважають, що замість переходу на нове місце роботи менеджер повинен був домогтися збереження робочих місць на старому.

Тут варто відзначити, що до цих пір Ілону Маску вдавалося слідувати стратегії неприйняття профспілок на своїх підприємствах. Це пов’язано з плачевним досвідом інших американських автоконцернів, які піддалися тиску профспілок і з тих пір змушені рік від року програвати іноземним конкурентам.

Таким чином, колишні працівники Mercedes для переходу в «Теслу» зобов’язані будуть або припиняти членство в профспілці, або отримувати відмову в наймі. Що профспілкових діячів глибоко засмучує.


Back to top button