Технології

Tesla збільшила ємність батареї Model 3 до 82 кВт/год

Приріст пов'язаний з модернізацією батарей Panasonic

Згідно з документом компанії Tesla, опублікованому на німецькому форумі, ємність тягової батареї седана Model 3 після його модернізації досягла 82 кіловат-годин. Це пояснює збільшення запасу ходу, про який вже було оголошено.

Мова, зрозуміло йде про модифікації з найбільшим пробігом на одному заряді. З деяких пір Tesla офіційно перестала вказувати ємність своїх батарей, роблячи акцент виключно на запасі ходу. Однак три з половиною роки тому, коли запускалася «Трійка», з даних американського агентства EPA можна було зробити висновок, що гранична ємність блоку акумуляторів становить якраз 82 кіловат-години. На це Ілон Маск відповів, що практична ємність не перевищує 75-кіловат-годин.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

З тих пір Panasonic, яка робить для Model 3 акумулятори типу 2170, постійно їх модернізувала. Не змінюючи числа елементів живлення, що використовується ємність батареї поступово росла, і до середини 2020 року становила вже 79 кіловат-годин, після чого до них вдалося додати ще 82 кіловат-години.

На форумі також стверджується, що після модернізації батарея може підтримувати більш потужний зарядний струм, в результаті чого час зарядки електрокара на суперчарджер має скоротитися. Підтвердження цієї інформації поки немає.

Хоча мова йде саме про батарею Model 3, те ж саме повинно бути справедливо і для кросовера Model Y, в якому використовується точно такий же блок акумуляторів.


Back to top button