Світ

Tesla збільшила прибуток, заробила на біткоінах

Компанія Ілона Маска отримала за перші три місяці 2021 року 438 мільйонів доларів чистого прибутку

У понеділок після закриття торгів на біржі в Нью-Йорку компанія Tesla представила акціонерам свої фінансові результати за перший квартал 2021 року. Автовиробник отримав прибуток у розмірі 438 млн доларів у порівнянні з 270 мільйонами в останні три місяці 2020 року. Це вже сьомий прибутковий квартал «Тесли» поспіль: останній раз компанія закінчувала чверть зі збитками в першій половині 2019 року.

Цікаво, що 100 мільйонів вдалося заробити на торгівлі біткоінами. Раніше ми писали, що на початку року компанія вклала 1,5 мільярда доларів вільних грошових коштів в цю криптовалюта. Тепер стало відомо, що частина біткоінів вже продано назад, причому Tesla зуміла заробити на зростанні їх котирувань.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Позитивні фінансові результати все ж розчарували інвесторів. Вартість акцій компанії на предторгах трохи знизилася після того, як Tesla обнародувала свої показники. Передбачається, що фінансистів не влаштувала виручка, яка склала 10 мільярдів 389 мільйонів доларів проти очікуваних 10,5 мільярда.

Раніше компанія повідомила про те, що продажі в першому кварталі склали 183 тисячі машин, що більше, ніж за все перше півріччя 2020 року. Збільшення реалізації було досягнуто за рахунок розширення виробництва на заводі Tesla в Шанхаї. До кінця цього року також повинна запрацювати автомобільна фабрика в Берліні, що дозволить наростити продажі ще сильніше.

Back to top button