Моделі

Tesla зареєстрував товарний знак Cyberquad

Схоже, компанія все ж випустить на ринок електричний квадроцикл з химерним футуристичний екстер'єром

Tesla зареєструвала назву Cyberquad для перспективного електричного квадроцикла. Портал electrek.co вказує, що проект цілком собі живий, хоча і неясно в якій стадії він зараз перебуває.

В останній раз Cyberquad був помічений ще під час презентації пікапа Cybertruck, коли квадроцикл заїхав на платформу машини, щоб продемонструвати її вантажопідйомність. З самого початку перспективи цього дивного продукту були не зовсім зрозумілі. Однак Ілон Маск пообіцяв, що Cyberquad обов’язково з’явиться в продажу для тих, хто придбає електричний пікап Cybertruck.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

З того часу ніякої інформації про квадроцикл більше не надходило. Проте, про нього часто згадували на різного роду заходах. Але тепер з’явилися реальні докази, що Cyberquad все-таки готують до виробництва, так як в патентній базі з’явилася заявка на торговельну марку. Причому в патенті вказується використання символіки на одязі, так як назва самого квадроцикла реєструвалося ще в 2019 році. Було б дуже дивно законодавчо захищати використання бренду на одязі, і при цьому не робити сам транспортний засіб.

Втім, не можна забувати, що зараз у Tesla почалися вельми важкі часи – випускаються тиражі продукції не можуть забезпечити все більш зростаючий попит, а освоєння перспективних моделей затягується, так що ми навряд-чи помилимося, якщо припустимо, що Cyberquad з’явиться ще дуже не скоро.

Back to top button