Технології

Tesla запропонувала власникам старих Model X і Model S радіо за $ 500

У компанії пояснюють вартість опції тим, що вона потрібна не всім

Сучасні смартфони разом з появою нових функцій часом втрачають деякі старі. Зокрема, простий вбудований радіоприймач, що працює в діапазонах FM і AM. Замість нього пропонується користуватися стрімінговимі сервісами.

Те ж відбулося з мультимедійною системою електромобілів Tesla Model S і Model X. У першій версії радіо було, однак воно не підтримувало ряд більш сучасних функцій на зразок відображення потокового відео через Tesla Theater або комп’ютерних ігор Tesla Arcade.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Крім того, на ряді машин мультимедійні комплекси стали зовсім виходити з ладу, що зажадало їх відкликання. Для тих електрокарів, які під відкликання на потрапили, Tesla з початку цього року пропонує за 2,5 тисячі доларів замінити старий пристрій на новий.

У новому, однак, немає звичайного автомобільного радіо. Як і у випадку з сучасними смартфонами, любителям радіо пропонується слухати його через інтернет.

Як пише видання Electrek.co, з недавніх пір Tesla все ж пропонує додаток для використання радіо в FM і AM діапазонах, але не безкоштовно. Опція, що отримується по повітрю, обійдеться в 500 доларів. У компанії пояснюють це тим, що далеко не всім користувачам класичне радіо в машині взагалі потрібно.

Мабуть, для країн, де покриття високошвидкісною мережею не відрізняється від покриття радіохвилями, така ретро-опція і правда не потрібна. Також можна очікувати, що з запуском супутникової інтернет-мережі Starlink, над якою працює компанія Ілона Маска SpaceX, необхідність в радіо повністю зникне.


Back to top button