НовиниСвіт

Tesla закінчила з прибутком. Вперше за 17 років існування

Компанія Ілона Маска Tesla Motors повідомила про свій перший річний прибуток розміром $721 млн в 2020 році. Про це пише AFP.

Сумарний чистий прибуток компанії в 2020 році склав $721 млн проти чистого збитку розміром $862 млн в 2019 році.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виручка за четвертий квартал склала $10,7 млрд, а сумарний дохід за весь рік – $31,5 млрд.

Однак, акції компанії впали, через те, що опубліковані результати виявилися нижчими за очікування. Крім того, інвестори очікували, що компанія назве нову амбітну мету щодо постачання автомобілів, відзначає Reuters.

Tesla заявила, що 2020 рік був “критичним роком” для компанії, але 2021 рік “буде важливішим”, оскільки компанія нарощує обсяги виробництва на заводі в Китаї і націлена на перше виробництво на нових заводах, які зараз будуються в Німеччині і американському штаті Техас.

Нові моделі автомобілів, нові підприємства і нарощування виробництва зроблять 2021 рік відмінним для Tesla, заявив Ілон Маск під час телефонної конференції з аналітиками. Він зазначив, що планує залишитися на посаді CEO протягом наступних кількох років.

Також Маск заявив, що в майбутньому повністю самокеровані автомобілі можна буде використовувати як роботаксі, яке буде приносити дохід своїм власникам.

За його словами, Tesla незабаром почне пропонувати своїм клієнтам функції безпілотного водіння за підпискою і відкрита до розгляду можливість ліцензування свого ПО для використання іншими автовиробниками.

Source
news.liga.net
Back to top button