Новини

Tesla замислилася про пікап

Компанія Tesla Motors має намір розширити свій модельний ряд за рахунок важкого пікапа. Як розповів в інтерв’ю Business Insider засновник і глава каліфорнійської фірми Елон Маск , новинка буде призначена для масового ринку і кине виклик Ford F -Series – найбільш популярному в США пікапу.

Маск розповів, що спочатку компанія планувала створити легкий комерційний автомобіль для різних служб доставки, пошти … Проте дослідження ринку показали, що потенційна ніша для такої машини набагато ширше, ніж корпоративні автопарки, і було прийнято рішення орієнтуватися на кінцевого споживача.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Говорити про деталі поки рано, але електричний пікап, швидше за все, успадкує модифіковану платформу кросовера Model X з її фірмовим двомоторним повноприводним компонуванням. Акумулятори ємністю 60 або 85 кВт год., як в Model S, дозволять вибирати між економією бюджету і величиною пробігу між підзарядками.

Однак очікувати появу пікапа від Tesla Motors найближчим часом не варто. Компанія орієнтується почати випуск таких авто не раніше ніж через п’ять років.

Back to top button