Tesla замислилася про пікап

elon-musk

Компанія Tesla Motors має намір розширити свій модельний ряд за рахунок важкого пікапа. Як розповів в інтерв’ю Business Insider засновник і глава каліфорнійської фірми Елон Маск , новинка буде призначена для масового ринку і кине виклик Ford F -Series – найбільш популярному в США пікапу.

Маск розповів, що спочатку компанія планувала створити легкий комерційний автомобіль для різних служб доставки, пошти … Проте дослідження ринку показали, що потенційна ніша для такої машини набагато ширше, ніж корпоративні автопарки, і було прийнято рішення орієнтуватися на кінцевого споживача.

Говорити про деталі поки рано, але електричний пікап, швидше за все, успадкує модифіковану платформу кросовера Model X з її фірмовим двомоторним повноприводним компонуванням. Акумулятори ємністю 60 або 85 кВт год., як в Model S, дозволять вибирати між економією бюджету і величиною пробігу між підзарядками.

Однак очікувати появу пікапа від Tesla Motors найближчим часом не варто. Компанія орієнтується почати випуск таких авто не раніше ніж через п’ять років.