МоделіСвіт

Tesla видалила інформацію про виробництво Cybertruck зі свого веб-сайту

Tesla видалила всю інформацію про дату початку виробництва Cybertruck зі свого корпоративного сайту. І це багатьма інтерпретується як черговий крок до відмови від колишніх обіцянок, даних компанією.

Наприкінці 2019 року генеральний директор Ілона Маска з гордістю представив Cybertruck та навіть спробував розбити вікна водія на очах у публіки. Tesla оголосила, що будь-хто, хто хоче купити пікап, повинен внести заставу у розмірі 100 доларів, однакова сума для всіх версій моделі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Цей варіант ще доступний, але ціни на пікап зникли з сайту. Це змусило багатьох шанувальників поставити питання, чому компанія приймає замовлення на модель, оскільки неясно, коли вона почне виробництво. Форд, наприклад, перестав приймати замовлення, щойно стало зрозуміло, що є проблеми з постачанням пікапа F-150 Lightning.

Останнім часом для Tesla стало звичайною практикою підвищувати ціни на свою продукцію. Буквально кілька днів тому це сталося з Model X Plaid, яка зараз доступна лише у 6-місній комплектації, але коштує на 6000 доларів дорожче.

Поки що компанія заявляла, що виробництво Cybertruck почнеться наприкінці 2021 року, але, певне, цього терміну не дотримано. І єдине, що з’являється на сторінці виробника про зовнішній вигляд пікапа: Ви зможете доробити свою комплектацію в міру наближення виробництва.

Back to top button